У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Юлія Антонова

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У п'ятницю, 18 жовтня - концерт, на який публіка чекала багато років!
 
Найпопулярніша і всенародно улюблена харківська оперна співачка, неповторна і артистична Юлія АНТОНОВА виступить у супроводі МАСО «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» – першого та єдиного в Україні молодіжного професійного симфонічного оркестру! Концерт відбудеться в Будинку Алчевських - одному з найкращих за акустичними властивостях концертних зал міста!

Юлія Антонова – солістка «Схід Опера», лауреат міжнародних конкурсів. Ось вже понад 17 років її приголомшливе лірико-колоратурне сопрано заворожує шанувальників вокального мистецтва силою, яскравістю і милозвучністю, буквально з перших секунд! Сьогодні без участі Юлії Антонової не проходить ні ода знакова прем'єра Харківського національного академічного театру опери та балету. В її репертуарі десятки арій з опер Моцарта, Пуччіні, Верді, Гуно, Доніцетті, Вебера та інших, пісні і романси Дунаєвського, Чайковського, Майбороди, Лисенко, Магомаєва, Алчевського та інших. А її неймовірне виконання гімну України на матчі Шахтар-Динамо, зробило ім'я Юлії Антонової відомим ще й в середовищі футбольних уболівальників.
 
Разом з Юлією Антоновою на сцені Будинку Алчевських виступлять її друзі і партнери по оперній сцені – провідні солісти «Схід Опера»! А  диригувати симфонічним оркестром буде один з кращих диригентів Харкова - неповторний і харизматичний Юрій ЯКОВЕНКО, який диригував молодіжним оркестром на концертах за участі гурту ТНМК, Святослава Вакарчука, Олега Винника, Андрія Хливнюка та інших!
 
У програмі концерту на публіку чекають твори, які, як стверджує співачка, особливо близькі її світосприйняттю – арії та дуети з опер та оперет Вольфганга Амадея Моцарта, Леонарда Бернстайна, Лео Деліба, Жака Оффенбаха, Імре Кальмана, а також добре знайомі  глядачам пісні з улюблених кінофільмів, написані Ісааком Дунаєвським, Яном Френкелем та Мікаелом Таривердієвим.
 
На цей концерт харківська публіка чекала давно. Цього вечора Юлія Антонова запрошує цінителів прекрасного до Будинку Алчевських, для того, щоб в піснях висловити їм свою вдячність за відданість мистецтву, за повагу до нелегкої праці музиканта, за підтримку і за любов до музики.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Юлія Антонова відбудеться 18 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.