Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Євшан Зілля - «Поклик предків» / етно-джаз

15 квітня 2019, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

"Українська етнічна музика на хвилях джазового стріму, з вкрапленням качових поліритмічних рифів, запозичених з різних музичних культур, і все це в традиційно-теплому тембральному саунді народного вокалу та народних інструментів. По-справжньому весняний, свіжий подих народних пісень, які у виконанні Євшан-Zillya заворожують сучасно-стилізованим звучанням та, як і за легендою, нагадують про історичне коріння нашого народу. 
Склад гурту: 
Анастасія Єфіменко - вокал, перкусія;
 Сергій Іларіонов - контрабас;
 Вікторія Самойлович - бандура, вокал;
 Андрій Шніцар – гітара;
 Олександр Мовчан - аккордеон, сопілка, дримба та ін.;
 Єлізавета Білова – ударні
 
Украинская этническая музыка на волнах джазового стрима, с вкраплением качевых полиритмичных рифов, позаимствованных из разных музыкальных культур. И всё это в традиционно-тёплом тембральном саунде вокала и народных инструментов. По-настоящему весеннее, свежее дыхание народных песен, которые в исполнении Евшан-зилля завораживают современно-стилизованным звучанием и, как в легенде, пробуждают в современных людях генетическую память нашего народа. Состав группы: Анастасия Ефименко – вокал, перкуссия; Сергей Илларионов – контрабас; Виктория Самойлович – бандура, вокал; Андрей Шницар – гитара; Александр Мовчан – аккордеон, сопилка, терменвокс, волынка и т.д.; Елизавета Белова – ударные."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Євшан Зілля - «Поклик предків» / етно-джаз відбудеться 15 квітня 2019, 19:00, понеділок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+