У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Авторський вечір Євгенія Володимировича +1

7 листопада 2020, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Як відчути глибину якої немає?
Як нічого не відчути коли вона є?
Як розчинитися у моменті?
Як медитувати під шансон?
Як рубати дрова під музику «Дрейка»?
Систематизоване інформаційне сміття,кров,недосип та переживання...забагато роздумів для одного вечора та замало для усього життя.
 
ВПЕРШЕ!
Євгеній Володимирович,продемонструє світу свого ,зшитого із шматочків простору та часу,монстра під назвою «+1» . Далі без спойлерів не описати. 
               
Прийди та відчуй!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Авторський вечір Євгенія Володимировича +1 відбудеться 7 листопада 2020, 19:00, субота в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+