У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ЯЗИЧНИКИ

Продаж припинено
минула подія

Про подію

А. Яблонська

Драма на 2 дії

Виставу присвячено пам'яті талановитого молодого драматурга, яка стала жертвою теракту в московському аеропорту "Домодєдово".

Дівчина-студентка втрачає віру в кохання. Її поведінка вкрай неадекватна і викликає навіть сміх. Та у житті кожного з героїв драми є і щось сумне, і щось смішне. Чи є вихід з глухого кута їхньої свідомості? Вистава «Язичники» про нашу фатальну розгубленість у питаннях віри. Театр не прагне нікого ображати, не перебирає на себе право на остаточну істину, а пропонує чесну розмову про сьогодення. Вірити чи не вірити? Що є Бог для сьогоднішньої людини? На скільки далеко кожен з нас готовий зайти у відстоюванні своєї віри? Про зовсім не просте життя звичайних людей. Про образу, біль, гнів, прощення. Про майже неможливість порозумітися найближчим людям. Про те, що віра – всередині кожного з нас, і вона не залежить від того, скільки разів людина сходила до церкви.

П'єса дістала перемогу в конкурсі сценаріїв журналу "Искусство кино" /Москва/.

Тривалість вистави: 2 год. 10 хв.

Посещение спектакля лицам младше 16 лет запрещено.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЯЗИЧНИКИ відбудеться 26 листопада 2016, 18:00, субота в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+