Xiu Xiu

25 жовтня 2019, 20:00, п’ятниця
Харків, Secret place
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Повернення проводиться до 07 жовтня 2019 року.

Ознайомитися з умовами повернення

Xiu Xiu - з'єднання безкомпромісних і відвертих музичних експериментів мультиінструменталіста з Лос-Анджелеса Джеймі Стюарта, який вже на протязі багатьох років влаштовує найнесподіваніші колаборації як в студії, так і на сцені .. Починаючи з 2002 року через безперервного потоку релізів, сайд- проектів, творчих пропозицій і великих міжнародних гастролей, музика Xiu Xiu неодноразово змінювалася з зіпсованого стилю авант-поп на майстерний оркестровий рок зі шквалом бездушного нойза і вибухом басів. Але незважаючи на постійні експерименти, музика Xiu Xiu завжди звучала відверто і напружено, ніж та підкорила серця тисячам одержимих слухачів.
 
Останній альбом Xiu Xiu «Girl with Basket of Fruit», який вийшов в лютому 2019 року, виявився ще більш буйним і незвичайним, ніж «Forget» 2017 року. У роботі над новим альбомом брали участь найцікавіші і неординарні музиканти: Юджин Робінсон (Oxbow), Девін Хофф і ударники з Гаїті - Еммануель Обі і Айо Окафор.
 
А в турі на підтримку «Girl with Basket of Fruit» до Джеймі Стюарту приєднаються Тор Харріс (ударні) і Крістофер Правдіка (бас).