Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

WTFun Show від театру «Прекрасні Квіти»

20 червня 2021, 19:00, неділя
У продажу залишилось 44 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 350 грн
До підвищення ціни
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
До
12 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Приходь 20 червня у Promodo Hub на «WTFun Show» від театру «Прекрасні Квіти». 
 
Це комедійне шоу, яке відбувається у кімнаті між трьома друзями. Вони постійно опиняються у різних абсурдних ситуаціях і одразу намагаються знайти з них вихід, часом найнесподіванішим способом. Тут і перетворення, і дуелі, і погоні. Тут людина-невидимка, людина з головою риби і навіть людина, яка насправді робот.
 
Опис: Троє чоловіків (містер Спун, містер Маєрс і містер Сміт) опиняються у загадковій кімнаті, яка починає диктувати їм свої правила існування. Маєрс знаходить мікрофон, Спун перетворюється на мишеня, а Сміт раптом стає чудовиськом. Одним словом, починаються негаразди, з яких вони намагаються вибратися і при цьому залишитися друзями.  
 
Жанр: пластичне гумористичне шоу
Перформери: Артем Вусик, Ігор Ключник, Денис Чмельов
Світло: Олександр Чиж
Тривалість: 1 година
 
По закінченні шоу Денис Чмельов зіграє свій гарячий Dj set aka THE AND, отже вечір планується напрочуд яскравий, дивний та незабутній. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

WTFun Show від театру «Прекрасні Квіти» відбудеться 20 червня 2021, 19:00, неділя в Promodo Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+