У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

We Love Arizona

2 серпня 2019, 22:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

 
➡️ 2 серпня, п'ятниця Arizona Beach Club запрошує на грандіозну вечірку "We Love Arizona"
➡️ Чекаємо наших дорогих гостей на ще одну яскраву вечірку цього літа!
Кращі Dj's, розважальна шоу-програма, конкурси та сюрпризи чекають цієї ночі Хто скучив за жаркими танцями, то ця вечірка саме для Вас!
➡️ Ми приготували спеціальну коктейльне меню по 49 гривень
➡️ Дівчатам до 00.00 вхід вільний
Ви любите Арізону, а Арізона любить Вас

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

We Love Arizona відбудеться 2 серпня 2019, 22:00, п’ятниця в ARIZONA place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.