Інформація щодо обмеження масових заходів!

Цирк на воді "Waterland". Харків

Цирк на воді "Waterland". Харків
11 квітня, 12:00, субота
Харків Харківський цирк
11 квітня, 17:00, субота
Харків Харківський цирк
12 квітня, 12:00, неділя
Харків Харківський цирк

Про подію

Шановні клієнти! У зв'язку з  карантином, поспішаємо запевнити Вас, що всі придбані квитки в цирк зберігають свою актуальність і є дійсними на нові дати.
 
Після закінчення карантину, цирк відразу ж відновить свою роботу. Слідкуйте за інформацією на сайті Інтернет-Білет, перевіряйте електронну поштову скриньку та смс повідомлення, щоб вчасно дізнатися  точні нові дати.
 
У 120-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24-х метрів у висоту, і лазерного шоу, ви можете побачити феєричне дійство з виступом кращих циркових артистів міжнародного класу!
 
Атлантида - міфічний острів-Держава. Жителі Атлантиди розлютили Древніх Богів своєю зверхністю і острів пішов під воду разом з усіма істотами, що населяли його. З давніх часів ходили легенди про багатства і неймовірні знання, що зберігаються на дні Океану. Багато мандрівники намагалися добути їх, але відшукати місце проживання атлантів не так вже й просто. Вхід в чарівне місто охороняють стародавні і могутні чудовиська. Хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди. Що ж чекає їх в підводному місті? Чудеса? Сирени? Міфічні істоти? Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто? Все це ви дізнаєтеся в нашій програмі «Таємниці Атлантиди».
 
Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол арени. Дресирований ведмідь і тигр вас здивують своїми унікальними трюками! Окрасою програми стане виступ морського котика. Ви станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з трюками кращих ілюзіоністів світу! Для Вас виступатимуть канатохідця найстарішої циркової династії!
 
Чудовий настрій і неймовірні емоції Вам подарують артисти «Цирку на воді».
 
Питання? Відповідь!
+