Інформація щодо обмеження масових заходів!

Майстер-клас В'ячеслава Узєлкова

26 січня 2020, 13:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

Майстер-клас на тему здорового схуднення і закрите тренування В'ячеслава Узєлкова. Ви зможете особисто задати питання В'ячеславу з приводу правильного і ефективного тренування і отримати на них відповідь, так само на майстер-класі буде розіграш призів фотосесія з зірковим тренером.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Майстер-клас В'ячеслава Узєлкова відбудеться 26 січня 2020, 13:00, неділя в Фітнес клуб Organizm. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+