У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

А. Вівальді ПОРИ РОКУ, GLORIA

6 червня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПЕРЕНЕСЕННЯ З ЛІТНЬОГО МАЙДАНЧИКА НА КАМЕРНУ СЦЕНУ
 
Антоніо Вівальді, кантата
СХІД ОПЕРА Просто неба stage
Солісти: Елла Злотникова (скрипка) 
  Олеся Мішаріна, дипломант міжнародного конкурсу 
  Вікторія Житкова, дипломант міжнародних кокнурсів
  Алла Мішакова, заслужена артистка України
 Диригент: Дмитро Морозов, заслужений діяч мистецтв України
 
Однією з родзинок репертуару ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка / Схід OPERA стане концерт, присвячений творчості Антоніо Вівальді. З композиторів епохи пізнього Бароко Вівальді – один з найбільш виконуваних і улюблених. Що характерно, відомий він не тільки професіоналам, а максимально широкому колу слухачів. І правда - ну хто ж не чув знамениті «Пори року»! Цей безумовний хіт прозвучить у виконанні симфонічного оркестру та солістки – Елли Злотникової (скрипка).
 
 Звичайно, інструментальна музика маестро і, зокрема, його знамениті «кончерто гросо» принесли йому гучну прижиттєву славу. Пізніше на якийсь час твори композитора були забуті, і тільки в середині XIX століття музика «рудого священика», як називали Вівальді сучасники, знову почала підкорювати серця слухачів.
 
А от численні вокально-симфонічні, як світські, так і духовні, твори Антоніо Вівальді стали відомі значно пізніше, ближче до середини ХХ століття. Сталося це після знахідки рукописів так званого «туринського зібрання». До цього численним шанувальникам композитора доводилося задовольнятися окремими свідченнями, що такі опуси існували – зокрема, одна з французьких газет XVIII століття повідомляла, що подібний твір було виконано у французькому посольстві в Венеції на честь дня народження принцеси.
 
До таких масштабних вокально-симфонічних творів відноситься і «Gloria», що складається з 12 частин, які утворюють закінчений музичний цикл. Її ви почуєте у виконанні хору (головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін) і симфонічного оркестру ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка / Схід OPERA під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Морозова. Солістки – заслужена артистка України Алла Мишакова, а також дипломантки міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна та Вікторія Житкова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

А. Вівальді ПОРИ РОКУ, GLORIA відбудеться 6 червня 2021, 19:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+