Східний Експрес # 2: Kirill Doomski, Rustam, Artem Gafarov

5 липня 2019, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

5 липня відбудеться захід "Східний експрес", на якій виступлять відразу 3 крутих і улюблених артисти Kirill Doomski, Rustam і Artem Gafarov. Всі вони так чи інакше були щільно пов'язані з легендарним Buddha bar'ом.
 
Ці три артисти мають східне коріння і не можуть жити без смачної їжі, красивих жінок і музики. З давніх часів людям відома надприродна і навіть цілюща сила музики. Її магічні властивості використовувалися для обрядів і ритуалів. Але з часом музику стали використовувати також для краси і задоволення. Хедлайнери цієї вечірки є мостом між древньою музичною історією і сучасними світом танцювальної музики і створюють коктейль із обрядів і ритуалів для задоволення і краси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Східний Експрес # 2: Kirill Doomski, Rustam, Artem Gafarov відбудеться 5 липня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+