Інформація щодо обмеження масових заходів!

VНОЧИ (2 сентября)

Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Самая яркая вечеринка VНОЧИ от создателей проекта "Городской Пикник" возвращается!

Всего будет больше: больше метафана, арт-инсталляций, артистов, света, звука и шоу!

Мы приглашаем Вас окунуться с нами в невероятную атмосферу.

Отдельно мы хотим выделить нашу сцену! Такого в Харькове еще не делал никто и никогда. Наша сцена - это будет самая большая инсталляция всей ночи.

Главным хедлайнером всей вечеринки будет Dan Balan, который последний раз был в Харькове 4 года назад. В настоящий момент он выпустил суперхит: Hold On Love, а клип для него снимал главный клипмейкер страны Алан Бадоев.

В течение двух дней для Вас выступят: Артем Пивоваров, Вадим Олейник, Tayanna, Cape Cod Live(+ dj-set), Ivan Navi и еще более 10 артистов.

VНОЧИ - все будут под метафаном!

Цена билета на один день: 250 гривен.


Как прошла первая вечеринка Вы сможете узнать из этого видео:

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

VНОЧИ (2 сентября) відбудеться 2 вересня 2017, 20:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+