Володимир Козлов запрошує!

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

У п'ятницю, 12 жовтня найвідоміший і востебований харківський оперний співак, один з кращих голосів України, Володимир КОЗЛОВ і Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» представлять прем'єру спільного проекту «Володимир Козлов запрошує»!

Володимир Козлов - лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і учасник Національного телешоу «Зірки в опері». Його чарівний своєю оксамитової глибиною баритон, звучить практично на всіх прем'єрах Харківського національного академічного театру опери та балету і Харківського академічного театру музичної комедії. Його голос заворожує силою, яскравістю і милозвучністю з перших секунд!

Разом з Володимиром Козловим на сцену Будинку Алчевських вийдуть його не менш відомі партнери по оперній сцені, солістки Харківського оперного театру: заслужена артистка України Олена СТАРІКОВА (сопрано) і дипломант міжнародних конкурсів Юлія ФОРСЮК(сопрано)! За диригентським пультом - неповторний і харизматичний Юрій ЯКОВЕНКО!

 

У програмі концерту прозвучать арії з відомих опер та оперет, а також добре знайомі і улюблені глядачами хіти з репертуару Мусліма Магомаєва, Олександра Градського, Френка Сінатри. Все це в оригінальному авторському виконанні неповторного Володимира Козлова в супроводі МАСО «Слобожанський»!

 

ПРОГРАМА

I відділення:

Дж. Россіні. Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник».

Дж. Россіні. Дует Фігаро і Розіни з опери «Севільський цирульник».

В. А. Моцарт. Дон Жуана і Церліни з опери «Дон Жуан».

В. А. Моцарт. Арія Фігаро з опери «Весілля Фігаро».

П. І. Чайковський. Аріозо Онєгіна з опери «Євгеній Онєгін».

П. І. Чайковський. Заключна сцена Онєгіна і Тетяни з опери «Євгеній Онєгін»

 

II відділення:

І. Кальман. Арія Містера Ікс з оперети «Принцеса цирку».

А. Бабаджанян. «Поверни мені музику».

І. Кальман Дует Маріетти і Філіпа (в ритмі шіммі) з оперети «Баядера».

А. Бабаджанян. «У нежданий годину».

А. Бабаджанян. "Чортове колесо"

А Бабаджанян. "Королева краси"

М. Магомаєв. «Синя вічність» (Про море море).

А. Пахмутова. "Якими молодими ми були".

І. Кальман. Дует Сільви та Едвіна з оперети «Сільва».

Дж. Кандьор. «Нью-Йорк, Нью-Йорк» (з репертуару Ф. Сінатри).

Н. Бродський. «Be My Love» (з репертуара М. Ланци)

 

Цей концерт харківська публіка чекала давно. У ньому виконавський талант Володимира Козлова, його творчих партнерів і музикантів оркестру проявиться у всій повноті і різноманітті, доставляючи величезну естетичну насолоду любителям музики.

Чекаємо вас 12 жовтня в затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (колишній ДК міліції).

ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Володимир Козлов запрошує! відбудеться 12 жовтня 2018, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+