Comedy Вистава "Вій"

11 листопада 2019, 19:00, понеділок
Ціна: від 50 грн
Бронь На касу
72
години
18+
Російською мовою

Про подію

ПРЕМ'ЄРА 13.01.2005
 
1. Жанр вистави: шокуюча комедія
2. Режисер-постановник: Д. Рачковський
3. Автор інсценувальник: Анатолій Трегуб.
4. Музичне оформлення: Д. Рачковський
5. Тривалість: 2 години 20 хвилин з урахуванням 1 антракту.
 
Анотація до вістави
Однозначно, такого ще не ставив ніхто. Страшна історія смерті красуні Панночки перетворилася на веселу феєричну комедію з забійними танцями, дотепними жартами і текстами, написаними метрами гумористичного жанру. У нас ніхто не вмирає. У порівнянні з цим Вистава відпочиває будь КВН і Comedy Club. А глядачі ходять на нього, щоб підняти собі настроніе на цілий рік. Як то кажуть: КИПЯТОК ГАРАНТОВАНО!
 
Глядач починає сміятися з самого початку вистави і сміється ще три дні після закінчення його, правда іноді йому ще й страшно - Вій все-таки. Оригінальні декорації, неперевершений український колорит, а так само збори найсмішніших акторів підніме вам настрій на дуже довгий час. «Вій» - кращий вистава театру. Ми не рекомендуємо відвідування вистави тим, хто чекає класичного "Вія".
 
Наш "Вій" - це, перш за все, Шоу, Видовище, Сміх до коліків і враження на все життя. Якщо Ви потрапите на нашу виставу, Ви станете його фанатом і будете ходити на нього знову і знову ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Comedy Вистава "Вій" відбудеться 11 листопада 2019, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+