Сольный концерт Виталия Лашко. VIVA BARITONO!

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт Виталия Лашко  VIVA BARITONO! в Харькові

 

Оперний голос - універсальний інструмент, за допомогою якого можна підкорювати серця меломанів. 

 

Український баритон Віталій Лашко- лауреат та володар Гра-Прі міжнародних та національних конкурсів: Бориса Гмирі, Клавдії Шульженко, Мусліма Магомаєва, Римського-Корсакова та багатьох інших, учасник єдиного в світі телепроекту оперних співаків "Большая опера" заворожує вокалом, і не важливо, чи виконує він класичну арію або естрадний шедевр.

Його манеру виконання часто порівнюють з виступами Мусліма Магомаєва, Юрія Гуляєва, Георга Отса, Дмитра Гнатюка. Тому в концертну програму VIVA BARITONO! в рамках Всеукраїнського туру Віталій Лашко включив твори, які виконували легендарні баритони XX соліття.

Чудовий баритон в рамках всеукраїнського туру, відвідає близько десяти міст України з концертом VIVA BARITONO!

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2018 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Полтави

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт VIVA BARITONO! відбудеться 2 березня 2018 року в Палаці Студентів ім. Я. Мудрого за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сольный концерт Виталия Лашко. VIVA BARITONO! відбудеться 2 березня 2018, 18:30, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+