Інформація щодо обмеження масових заходів!

Виталька

8 березня 2018, 22:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

 8 марта 
Ура! Звезда телеканала ТЕТ, самый обаятельный и привлекательный мужчина всех времен и народов – ВИТАЛЬКА, едет в Paprika club, что бы устроить безбашенную вечеринку! Всем нам доводилось смеяться над его шутками, когда они звучали из динамиков голубых экранов, но на этот раз все иначе! Сегодня ВИТАЛЬКА будет шутить со сцены клуба Paprika, и все смогут насладиться этим харизматичным персонажем, увидев его вживую!Приходите, и убедитесь в этом сами...

Привіт, мене звать Віталька, а тебе? 

Каждый, кто включает телевизор, слышал эту фразу главного мачо украинского телевидения – Витальки. 
А вот мало кто знает, что кроме скромного звания секс символа он обладает еще и музыкальным талантом. Премьера песни «Ты поправилась», «Наташа», а также супер хиты: «Детство в одном месте», «Поматросила и бросила»,
Так что, тёлочки, берегитесь, ну а пацанчики – учитесь!

MC & PJ SHOW 

Конкурсы и развлекательная программа 
Призы от клуба #PAPRIKA 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Виталька відбудеться 8 березня 2018, 22:00, четвер в Клуб "Paprika". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+