Дикий театр. Віталік 18+

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:20
Бронь На касу
72
години
18+
Російською мовою

Про подію

Найкраща вистава камерної сцени за версією першого Всеукраїнського Фестивалю-Премії «Гра» - «Віталік» «Дикого театру».
 
Уявіть собі чоловіка: упевненого, ділового, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер представте неідеального, закомплексованого сорокалітнього «парубка» з Маріуполя, який знімає у басусь кімнату в Києві, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення...Уявили? Так знайте - це теж Віталік. 
 
Вперше на українській сцені - п'єса  драматурга Віталія Ченського. Поставив виставу головний режисер Дикого театру - Максим Голенко, відомий своїми спектаклями «Вій 2.0.», «ПопиМєнтиБаблоБаби» і «Афродізіак».  Мабуть, це один з найжорсткіших і життєвих спектаклів Дикого, адже на бекграунді життя Віталіка відбуваються доленосні події в країні.
 
Вистава йде російською мовою. Тривалість 1 година 20 хв.
 
Як завжди 18+, матюкаємось, деякі сцени можуть травмувати своєю відвертістю. Вистава йде російською мовою.
 
Режисер - Максим Голенко
Текст - Віталій Ченський
Художник - Олеся Головач
Відеохудожник - Альона Овраменко
Дизайн - Олена Нікуліна
Звук - Олександра Морозова
Асисиент режисера - Любов Скірко
Тех.директор - Руслан Березовий
Продюсер - Ярослава Кравченко
 
У ролях: Олексій Дорічевський, Феликс Аброскін.
 
П'єса Віталія Ченського «Улісс» написана спеціально для Дикого театру, і є частково автобіографічною. Автор просить врахувати, що збіг імен дійових осіб з реальними – є випадковістю. Перше публічне представлення тексту відбулося на фестивалі молодої драматургії "Любімовка" в Театр.doc.
 
Вистава учасник Театрального фестивалю-лабораторії новаторських вистав молодіжних театрів України (м.Мукачево), Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії" (м.Херсон), Театрально-урбаністичного фестивалю "Parade-Fest" (м.Харків), міжнародний фестиваль сучасного мистецтва [STARUP] ГОГОЛЬFEST (м.Маріуполь), Фестивалю кабаре “Велика сходка” (м.Дніпро).
 
Увійшла в десятку кращих вистав 2017 року (рейтинг столичних вистав за версією театральних критиків).
   

 

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дикий театр. Віталік 18+ відбудеться 17 січня 2019, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+