щенячий патруль. Харків

щенячий патруль. Харків

Про подію

Ні для кого не секрет, що мультсеріал "Щенячий патруль" (PAW Patrol) один з найулюбленіших у дітей в усьому світі. І краина аж ніяк не виняток!
 
Вистава «Щенячий патруль: Врятувати Циполетту» являє собою світло-музичне шоу. Сценографічне рішення виконано з використанням мультимедійних технологій (потужного інсталяційного проектора для показу відео декорацій), а також застосуванням сучасних світлових рішень, дим-машини, лазерної установки.
 
Сюжетна лінія: У Бухті Пригод сьогодні свято! Всі готуються до свята «День дружби!». Вся Бухта Пригод збирає своїх друзів. Але тут дзвонить Мер Гудвіл, і розповідає про те, що її улюблениця Циполетта пропала. Мер Гудвіл згадує, що Циполетта, давно мріяла про подорожі, і швидше за все вона одна вирушила в далекі країни. Мер Гудвіл дуже переживає і просить команду Щенячий патруль, допомогти знайти кохану курочку. Незабаром вона отримує листівку від Циполетти на тлі Лондонського Тауера. Команда Щенячий патруль терміново відправляється на пошуки Циполетти!
 
Режисер Катерина Гавура (м.Мінськ, Білорусь) займається дитячими постановками з 2000 року. Вона створила свій театр «Задзеркалля», який протягом багатьох років зарекомендував себе, як один з кращих колективів працює для дитячої аудиторії. «Театр Задзеркаллі» з успіхом проводив свої спектаклі ( «Снігова історія», «Новий рік в підводному царстві», «Операція Спанч Боб», Неонове шоу «Загадай бажання, Дід Мороз», «Чарівна казка весни», «Новорічний щеняче патруль» , «Щенячий патруль: Команда поспішає на допомогу» і ін.) у багатьох містах ближнього і далекого зарубіжжя.
 
І в цей раз з героями відбудуться самі незвичайні і неймовірні чудеса!
Вистави театру «Задзеркалля» відрізняються не тільки барвистими ляльками, оригінальним сценарієм, а й обов'язковою морально-етичної сюжетною лінією. Кожна дитина обов'язково почерпне щось для себе!
Питання? Відповідь!
+