У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

VIP Тернопіль Comedy шоу

13 квітня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Віце-чемпіони "Ліги Сміху" і неодноразові переможці шоу "Розсміши коміка", автори та актори ситкомов підготували для вас незабутній вечір сміху! Колектив "VIP Тернопіль" був створений 10 років тому. Хлопці починали як КВН-команда, а з 2013 року вони постійно миготять на ТБ-екранах, не втомлюючись смішити всю країну! "VIP Тернопіль" беруть участь як актори і сценаристи в різних телевізійних шоу ("Країна У", "Одного разу під Полтавою", "Казки В", "Ігри приколів", "Готель Галичина" і т. д.).

Склад цієї гумористичної команди такий:

- Віктор Гевко, старожил і капітан команди, головний двигун руху. Актор передач "Країни У", "Одного разу під Полтавою" та інших.

- Тетяна Песик, але всі її знають як просто Таньку. Маркетолог за освітою, за покликанням - МегаФронтВумен. Триразова переможниця "Розсміши коміка" та ін.

- Тарас Стадницький, він же "Володька" і просто хороша людина.

- Аркадій Войтюк, голос команди, учасник шоу "Х-фактор", "Нової хвилі".

- та інші талановиті і веселі хлопці!

Приходьте - це буде незабутньо!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

VIP Тернопіль Comedy шоу відбудеться 13 квітня 2018, 19:00, п’ятниця в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+