У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

VIP DEVI4NIK @ Radmir

17 жовтня 2020, 21:00, субота
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Попередній квиток для іноземців - не діє

17 жовтня, субота, Radmir Сlub запрошує всіх наречених, їх подружок і просто прекрасних дівчат люблять відпочивати красиво на особливу ніч - на твій кращий ДЕВИЧНИК! ? ⠀
⠀⠀⠀ ⠀ ⠀
➡️ Для вас спеціальне краще Men's Erotic Show міста! ???
➡️ Спеціальні акційні коктейлі до 00: 00.⠀ ⠀
 
⭕️ Вхід дівчатам до 00.00 вільний. ⠀
 
Чекаємо на танці до ранку на улюбленому танцполі ?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

VIP DEVI4NIK @ Radmir відбудеться 17 жовтня 2020, 21:00, субота в Radmir Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.