У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Віолончель

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Євген Шинкаренко
Майже ймовірна історія. 
Вистава на 2 дії
Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин
Режисер-постановник: Степан Пасічник
 
Вистава „Віолончель” – дебют автора п'єси, студента Харківської державної академії культури Є. Шинкаренка.
 
Головний герой вистави – Музика, людина без імені. За бажанням свого батька він живе без людей у розкішному будинку, що розташований у лісі. Поруч з ним лише німа покоївка. Свої думки і почуття Музика звик довіряти струнам віолончелі. Зіткнення з неочікуваними гостями – Дівчиною та Чоловіком – виявляється потрясінням для нього. Вони хочуть одержати його гроші, а він прагне побачити, як „виглядають” звичайні людські почуття – кохання, ревнощі, ненависть, які для нього є таємницею. Наштовхуючись на обман, Музика розбиває свою віолончель.
 
Посещение спектакля детям до 14 лет - только с разрешения администрации театра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Віолончель відбудеться 4 липня 2015, 19:00, субота в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка (мала сцена). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+