Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Контур". Спектакль "Виновата ли я"

30 січня 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Чи винна я ..."
Комедія характерів.
 
Відразу хочемо вас попередити, що подія, що трапилася з героями комедії, ніколи не могло статися в реальному житті. Ніде і ніколи! Все вигадане! Усе!!!
 
Справжніми можуть бути лише гроші, які теж грають у виставі не останню роль. А ще вони прилипають до глядачів. У сенсі гроші, не актори))
 
Що рухає жінкою в критичній ситуації - захисні механізми особистості або інстинкт самозбереження? Прихильність або почуття обов'язку? Любов або самовідданість? А якщо ми маємо одного чоловіка і двох жінок, то отримуємо вже не любовний трикутник, а ситуаційну комедію характерів і несподівану розв'язку ...
 
Просто любов Просто гроші. Просто комедія)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Контур". Спектакль "Виновата ли я" відбудеться 30 січня 2020, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+