Вільний стендап

15 травня 2021, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
Харків, не пропусти найсмішнішу подію квітня!
 20:00
15 травня 
TACO LOCO , Сумська 17
 
На цій грандіозній вечірці для вас виступлять одні з найсмішніших україномовних стендаперів: 
 
Лопахтін Максим  
Пілат Андрій
Вадим Ковалик
Роман Щербан
 
Стендап цих джентельменів — це теми близькі кожному; експресивна, часом ексцентрична гра; віртуозна імпровізація і колосальна кількість жартів, які ще довго будете згадувати, сміючись вголос! 
 
Юрка Присташ — харизматичний та стильний ведучий з неповторним шармом та посмішкою! 
 
Ви, вже втомилися нудьгувати дома,  а Netflix та YouTube вже отуто(автор показує на горло)? Хочеться вийти в люди, посміятися і забути трошки про цей карантин? Ідеальний варіант прийти на наш харківський стендап!
 
До зустрічі харків’янки! Ну і харків’яни
 
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вільний стендап відбудеться 15 травня 2021, 20:00, субота в Taco-Loco. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+