У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Video Game Symphony. Vol. 2

Продаж призупинено
минула подія
6+

Про подію

«Video Game Symphony» — унікальний в Україні проект — музика комп'ютерних ігор у виконанні симфонічного оркестру та хору. 
17 червня у Великому залі Харківської філармонії буде представлено нову програму «Video Game Symphony. Vol. 2».
 
Прем'єрний концерт «Video Game Symphony» відбувся у Харкові в лютому цього року і, на думку музичних критиків, журналістів, блогерів гейм-спільнот, став справжнім музичним відкриттям та проривом. «Video Game Symphony» —  це перший і єдиний у нашій країні проект, що має в репертуарі аранжування музики з комп'ютерних ігор, створені спеціально для симфонічного оркестру та хору.
 
В новій програмі «Video Game Symphony. Vol. 2» ви почуєте популярні хіти до культових відеоігор:  «World of Warcraft», «Dota 2», «TES: Skyrim»,  «Diablo», «Battlefield», «World of Tanks», «Dark Souls», «Mortal Kombat», «Sonic», «Heroes of Might and Magic V», «Starcraft»,  «Assassin`s Creed», «Metal Gear Solid 2», «Witcher» і багатьом іншим проектам.
 
Неймовірна атмосфера живого звучання комп'ютерної музики у виконанні оркестру та хору надасть концерту драйв та нікого не залишить байдужим. Цього разу ми знову зібрали найкращу колекцію музики з найпопулярніших відеоігор, що підкорили серця мільйонів людей у ​​всьому світі та назавжди залишились у пам'яті поколінь.
 
У новій програмі «Video Game Symphony. Vol. 2» виступатимуть найкращі харківські музиканти! Заряджати своєю енергією буде оркестр, у складі якого, окрім струнних та духових інструментів, ви почуєте потужне звучання ударних, доповнене яскравими гітарними партіями. Цього вечора управляти оркестром добре знайомий публіці запрошений диригент із Польщі – Andrei Yakushau.
 
Не пропустіть свій шанс відвідати концерт «Video Game Symphony. Vol. 2». Чекаємо на вас 17 червня у Великому залі Харківської філармонії!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Video Game Symphony. Vol. 2 відбудеться 17 червня 2022, 19:00, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+