ВИА "Поющие гитары"

17 листопада 2017, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Поющие гитары» - вокально-инструментальный ансамбль. Первый в СССР исполнитель рок и поп-музыки на профессиональной сцене. Благодаря им на отечественной эстраде возник новый жанр. Первое выступление в 1966 году принесло ансамблю известность, а потом концерт за концертом - аншлаги и ошеломляющий успех. 
 
«Поющие гитары» создали универсальную формулу для ВИА, появившихся в середине 60-х и первой половине 70-х годов. Теперь на концерты ансамбля «Поющие гитары» приходят не только многочисленные бывшие поклонники, но и молодёжь, которая знает песни «Поющих», ставшие классикой  эстрады. Ансамбль сохранил в своём составе легендарных артистов прославивших «Поющие Гитары»: Валерия Ступаченко, Александра Фёдорова, Юрия Иваненко.
 
ВИА «Поющие Гитары» исполняют только свой классический песенный репертуар созданный с 1966 по 1975 год: Такие всеми любимые песни как, «Сумерки», «Нет тебя прекрасней», «Синий иней», «Соловей», «Воскресенье», «Десять Дней», «Добры молодцы», «Почтальон», «Люди встречаются», «Песенка Велосипедистов», «Толстый Карлсон», «Не ломай Черёмухи» «Если Любишь», и др., которые прозвучат в ретро-шоу ансамбля.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВИА "Поющие гитары" відбудеться 17 листопада 2017, 19:00, п’ятниця в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+