У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На численні прохання глядачів, довгоочікуваний концерт ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина!!!
 
У 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. У цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домін. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов В.Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ", в складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
 
Через 25 років в травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина, був сформований новий склад ансамблю, до якого увійшли досвідчені музиканти, які пройшли школу популярного колективу. Перед музикантами  ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Доминабула поставлена задача відтворити атмосферу Вокально-інструментального Ансамблю, відродити культуру ВИА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
 
Більшість пісень, виконуваних  ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ", були написані видатними композиторами ХХ ст. - ХХI ст. : В. Добриніним, Д.Тухмановим, Ю. Антоновим, В. Шаїнським, Е.Мартиновим.
Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВИА «Лейся, песня» ( «Родная земля», «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал», «Клён») глядачі пам'ятають напам'ять і співають разом з артистами під час концертів.
 
У неповторній, теплій атмосфері абсолютного єднання артистів і глядачів, проходять всі виступи ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина.
 
Склад ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина:
Д.Домін - художній керівник, вокал;
В.Стахнік - вокал, клавішні інструменти;
С.Петренко - вокал, перкашн;
О.Петренко - ударні інструменти, вокал, перкашн;
Ю.Погорєлий - лідер гітара, вокал;
А.Бевзенко - бас гітара, гітара, вокал;
А.Миколаєнко - вокал, гітара

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВИА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитрия Домина відбудеться 16 жовтня 2021, 18:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.