Театр "Контур". Вистава "Ви бачили, як падає небо?"

11 червня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сцена. Темно й тихо. Та сама хвилина, коли ще нічого не трапилось, на сцені ще немає нікого, але вже увімкнули  театральне освітлення і залунала музика. Ще трохи і почнеться...
 
Хтось  сидить зверху, затаївши подих, в очікуванні дії.
 
Хто він, глядач, сидячій в темряві останнього ряду – шанувальник  чи вбивця? 
 
Глядач завжди вирішує долю актора.
 
Вистава "Ви бачили, як падає небо?" – це діалог і роздум: яке має значення  Театр в житті актора? Що таке Театр для глядача? Хто вони один одному?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Контур". Вистава "Ви бачили, як падає небо?" відбудеться 11 червня 2019, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+