Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Всеукраїнське змагання з поул спорт і повітряної акробатики «ВЕСНА 2019»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

КВИТОК ДІЄ НА ВСЕ ДНІ!
 
У Харкові відбудуться відкриті Всеукраїнські змагання з поул спорт і повітряної акробатики «ВЕСНА 2019»
 
10-12 травня 2019 року в Харкові відбудуться відкриті всеукраїнські змагання з поул спорту і повітряної акробатики «ВЕСНА 2019». Змагання будуть проходити в Академії управління при Президентові України за адресою: Московський проспект, 75. Учасники змагатимуться на двох видах снарядів - пілони і кільце. У змаганнях візьмуть участь 200 спортсменів, які представлятимуть клуби з усіх регіонів України. Візьмуть участь спортсмени віком від 6 до 60 років. Участь візьмуть аматори, професіонали і спортсмени розряду «еліт».
 
Вперше змагання «ВЕСНА 2019» проводяться за міжнародними правилами Федерації IPSF. Переможці змагань «ВЕСНА» представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях в Канаді, м. Монреаль.
 
Запрошуємо всіх з 9:00 до 21:00! Нагадаємо, що дані змагання є одними з наймасштабніших в Україні, активно популяризують новий вид спорту серед молоді, щороку приваблює до Харкова сотні учасників і уболівальників.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Всеукраїнське змагання з поул спорт і повітряної акробатики «ВЕСНА 2019» відбудеться 10 травня 2019, 09:00, п’ятниця в Харківський інститут НАДУ (Актовий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+