У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Веселі пригоди Незнайка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави потрібно купувати квиток для дітей будь-якого віку

За мотивами казкової повісті Миколи Носова

(весела історія для дітей та їх батьків)

Жанр постановки визначено як «весела історія для дітей та їх батьків» - і, дійсно, на вистава варто прийти всією сім'єю. Юним глядачам припадуть до смаку захоплюючі пригоди казкових героїв, їх яскраві костюми і запальні танці, тоді як старше покоління обов'язково оцінить тонку стилізацію дії під епоху стиляг. Ну і звичайно, для всіх вистава стане зайвим приводом замислитися над тим, що справжніми цінностями нашого життя є дружба і живе людське спілкування.
До складу постановочної групи «Веселих пригод Незнайки», яка вже понад півтора року співпрацює з Театром для дітей та юнацтва, увійшли справжні професіонали в створенні вистав мовою сучасного театру:

Режисер - Олександр Ковшун
Художник - Олександр Абманов
Асистент режисера з пластики - Олена Приступ

Вистава російською мовою

Вистава для молодшого шкільного віку

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Веселі пригоди Незнайка відбудеться 12 березня 2022, 14:00, субота в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+