ВЕРНИ МНЕ МОЙ 2007

29 вересня, 18:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Опис

ВЕРНИ МНЕ МОЙ 2007 в Харькове

Вы можете себе представить? Ровно 10 лет прошло! Десять лет - это большой срок, но пролетел он незаметно, согласитесь?

2007 год - это целая эпоха вписок, блейзера, ревчана, дичайшего угара до утра да и в целом, приятные воспоминания из нашей юности.

29 сентября у вас будет возможность, вновь погрузится в эту прекрасную атмосферу.

На заседании челочного совета, было принято решение сделать целый фестиваль, посвященный 2007 году и розового цвета!

ВЕРНИ МНЕ МОЙ 2007 в Харькове состоится 29 сентября 2017 в 19:00 в Клубе "ЖАРА". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВЕРНИ МНЕ МОЙ 2007 відбудеться 29 вересня, 18:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+