Театр "Час Ч" «Вічність»

9 листопада 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

З усіх світлих і іронічних, ми пропонуємо вам НАЙБІЛЬШИЙ світлий і іронічний спектакль міста!
 
Що таке Вічність?
 
Як спектакль - це незвичайне поєднання форми і змісту, вічного і нескінченного, дуже очікуваного і зовсім несподіваного.
 
Як поняття - це місце, що знаходиться за підкладкою пам'яті. Вашій пам'яті.
 
Ми фантазуємо на цю тему в стилі філософської жарти.
 
Людина приходить у Вічність з упевненістю, що він її гідний. І раптом виявляється, що він не настільки талановитий, як йому здавалося і що брати його в Вічність взагалі-то нема за що.
Що робити? Якщо не Вічність, значить Небуття. А що може бути страшніше забуття?
 
Людина потрапляє в курйозні ситуації, де йому допомагаючи заважають і заважаючи допомагають дуже неоднозначні персонажі.
 

Анна Жван-Жванський, 24.09

"Хлопців я всім рекомендую відвідати Вистава« Вічність »! Так вийшло, що у мене велика сім'я і скажу чесно і від Душі сподобалося всім трьом поколінням нашої сім'ї, і смішно і сумно ... не хочу розкривати таємницю і сюжет, просто сходіть і даю гарантію Вам знайдеться про що подумати ще в найближчі години і дні після вистави і обговорити ці теми з Друзями. "

 

Олена Зеленіна, 24.09

"Безліч іскрометних режисерських знахідок, витончена гра і легка буфонада. Справжній молодіжний театр, який не боїться, сміючись, шукати відповіді на вічні філософські питання ..."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Час Ч" «Вічність» відбудеться 9 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+