Харківський театр P.S. "ВЕЧІРНЄ СОНЦЕ, ДЯКУЮ ЗА ДЕНЬ"

30 червня 2019, 18:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

30 червня (неділя о 18.00)
 
“ВЕЧІРНЄ СОНЦЕ, ДЯКУЮ ЗА ДЕНЬ”. Поетична вистава за творами Ліни Костенко
 
Харківський театр “P.S.”, вул. Гіршмана, 16
 
В основі сюжету драматичної поеми Ліни Костенко “Циганська муза ” - реальний факт з життя циганського народу: свою найпершу поетесу Папушу цигани вбили "за зраду". 
Вистава являє собою поєднання вишуканого тексту  та високомайстерного володіння художнім словом АКТОРІВ ТЕАТРУ. Вона - для тих, хто не втратив смак до принад поетичного слова.
 
Грають:
Катерина БАКАЙ
Степан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України,
а також - актори театру.
 
Режисер - Cвітлана ПАСІЧНИК.
 
Драма на одну дію за поетичними творами Ліни Костенко (тривалість: 1 г. 30 хв.).
 
Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються!
 
Звертаємо вашу особливу увагу на те, що наші двері відчинені для Вас за півгодини до вистави. Просимо Вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.
 
    

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Харківський театр P.S. "ВЕЧІРНЄ СОНЦЕ, ДЯКУЮ ЗА ДЕНЬ" відбудеться 30 червня 2019, 18:00, неділя в P.S театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+