У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

»Випереджаючи час» / Вечір сучасної акордеонної музики

7 квітня 2019, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вечір сучасної акордеонної музики. У програмі музика українських композиторів Анатолія Білошицького та  Володимира Зубицького які на рівні з фолковими обробками  пішли далеко вперед змішуючи в своїх композиціях джаз, авангард, етніку, роблячи це майстерно і неперевершено. Вас чекає концерт-лекція на тему, не тільки сучасного акордеона, але і музики в цілому.
 
«За  акордеоном» автор проектів «Spiel de trois», «Євшан-Зілля», композитор і чудовий музикант Alex Spielman, авторські твори якого також звучатимуть в концерті.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

»Випереджаючи час» / Вечір сучасної акордеонної музики відбудеться 7 квітня 2019, 18:00, неділя в ИВЦ "Бузок". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.