У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вечір французської музики

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

З радістю після перерви на локдаун запрошуємо вас на “Вечір французької музики” у п’ятницю, 14 травня. Початок традиційно о 18:30!

Перший твір концерту увертюра до оперети "Орфей у пеклі" Жака Оффенбаха.

В основі сюжету оперети лежить давньогрецький міф про Орфея та Еврідіку. Орфей, згідно епосу, мав спуститися в підземний світ, щоб повернути свою кохану Еврідіку. Але античний сюжет було доведено лібретистами до буденного та сплівся зі злим гротеском. Це був випад проти лицемірства та застояних, непрогресивних уявлень: авторитетів не існувало, й те, що здавалося незаперечним і вічним, поставало дрібним, земним і слабким, над чим можна було принизливо сміятися, кружляючи в канкані нарівні з богами.

Останній епізод увертюри - канкан («інфернальний галоп»). Кожен поціновувач музики впізнає ці мотиви з перших нот.

Другий твір нашого виступу симфонієта Франсіса Пуленка.

Пуленк, батьки якого умовляли його стати бізнесменом, прийшов до музики пізно, не отримавши спеціальної освіти. Але досяг успіху в повнометражному балеті «Les biches», написаному на замовлення Дягілєва. Глядачам прийшлася до смаку нехитра свіжа чарівність музики Пуленка, а композитор отримав популярність і почав отримувати масу замовлень. Завдяки цьому й з'явилася симфонієта. Він написав її в 1947 році на замовлення BBC.

Світлий і легкий твір насичений танцювальними ритмами та сатиричними колоритами.

Диригент - Владислав ПЕТРИК

Програма:

Жак Оффенбах, увертюра з оперети «Орфей у пеклі»

Франсіс Пуленк, Симфонієта

 

Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинним вимогам Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму і будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечір французської музики відбудеться 14 травня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+