Вальмонт Игра

13 вересня 2017, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль по роману Шодерло де Лакло Опасные связи «Вальмонт. Игра»

Светская львица маркиза де Мертей однажды узнает, что eë любовник Жеркур, не сказав ни слова, планирyет жениться на юной Сесиль де Воланж. Желая отомстить ему, Мертей уговаривает своего близкого знакомого совратить девушку. Тот по началу отказывается, заявляя, что влюблен в мадам де Трувель, бережно хранящую верность, мужу. Маркиза предлагает Вальмону пари: если он обесчестит Сесиль де Воланж, то она отдастся eму, eсли же нет - то Виконт должен будет отправиться в монастырь и покаяться.

Режиссер Александр Ковшун Пластика Елена Приступ Песочная анимация Светлана Вадько

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вальмонт Игра відбудеться 13 вересня 2017, 20:00, середа в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+