Валерій Соколов

28 вересня 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

У п'ятницю, 28 вересня! Напередодні міжнародного дня музики Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» і скрипаль-віртуоз Валерій СОКОЛОВ дарують харківським шанувальникам високого мистецтва чудовий подарунок!

Музикант, що входить в ТОП-10 найвідоміших скрипалів світу і грає на скрипці роботи самого Страдіварі - Валерій СОКОЛОВ зробить паузу в своєму напруженому гастрольному графіку і спеціально приїде до рідного Харкова, для того, щоб разом з МАСО «Слобожанський» виступити перед харківською публікою з єдиним концертом! На сцені старовинного Будинку Алчевських у віртуозному виконанні неперевершеного Валерія Соколова та молодіжного симфонічного оркестру прозвучать музичні твори різних жанрів і епох, в яких провідна роль відведена скрипці.

Це буде справжнє свято скрипки – королеви оркестру, одного з найбільш вишуканих і витончених музичних інструментів, чарівний і співучий тембр якого так дивно схожий на людський голос.

За диригентським пультом – Віталій ПРОТАСОВ, диригент Національної філармонії України, відомий по роботі з симфонічними оркестрами України, Польщі, Німеччини, Японії, Китаю.

ПРОГРАМА:

І відділення:

Йозеф Гайдн. Симфонія № 39 соль мінор.

Віталій Губаренко. Камерна симфонія №1 для скрипки з оркестром.

ІІ відділення:                                                                 

Йозеф Гайдн. Концерт для скрипки з оркестром ре мажор.

Вона здатна викликати сльози радості і смутку. Скрипаль грає на струнах душі своїх слухачів, діючи через струни своєї могутньої помічниці. Існує повір'я, що звуки скрипки зупиняють час і переносять в інший вимір. Завітайте на концерт Молодіжного академічного оркестру «Слобожанський», відчуйте цю вражаючу і гіпнотично-притягальну силу скрипки.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК Міліції).

ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Валерій Соколов відбудеться 28 вересня 2018, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+