У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ВАЛЕНТИН СТРИКАЛО. Новорічний кавер вечір

10 січня 2020, 19:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 09.01 НА 10.01. ВСЕ КВИТКИ ДІЙСНІ!

Ознайомитися з умовами повернення

Коротше, ідея така - збираємося і співаємо все найкрутіші пісні. «Ялта-парус» заспіваємо два рази - Новий Рік все-таки! Усе!
 
10 січня (п'ятниця) клуб Корова
 
Live-looping погляд на кращі пісні групи Валентин Стрикало.
 
На сцені - Rodin. N
 
Буде цікаво!
 
Початок о 19:30
 
Якщо ще сумніваєшся - глянь відео:

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВАЛЕНТИН СТРИКАЛО. Новорічний кавер вечір відбудеться 10 січня 2020, 19:30, п’ятниця в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.