ПТІцентр. Перформанс плейбек-театру «Вахтеры» – «Вы.Явление»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Запрошуємо вас на перший перфоманс в цьому сезоні.
 
Плейбек-театр - це театр імпровізації, де історії розповідають глядачі, а актори відображають безпосередньо на сцені. Не змовляючись. Чи не репетируючи.
 
Тема перформансу: Ви.Явленіе.
Головний герой цього дня - читає ці слова. Від вибору залежить все і нічого. Одночасно.
Актори проживуть відчуття, історію, діалог, враження - перформанс.
І в основі сюжету ... Ви!
 
Що в результаті отримують глядачі?
Хтось заново переживає давно заховані емоції, хтось знаходить для себе відповіді на терзають питання, хтось розуміє, що він не один зі своїми почуттями, а хтось відкриває нові сторони пройдених подій.
 
Виникає відчуття єдності і глибокого емоційного занурення.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПТІцентр. Перформанс плейбек-театру «Вахтеры» – «Вы.Явление» відбудеться 11 листопада 2018, 20:00, неділя в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+