Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вагоновожатые

5 лютого 2022, 20:00, субота
У продажу залишилось 185 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 390 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Останній повноформатний реліз ВГНВЖ - "Референс" з'явився в кінці 2018 року. У той час всі люди землі все ще раділи аншлагам та солдаутам, при зустрічі радісно обіймали один одного, а за прохання дотримання соціальної дистанції нерідко можна було отримати виклик на дуель. Світ змінився за ці два з половиною роки, і ми неминуче змінилися разом з ним. Старічулі теж не виняток. Перебуваючи у віковій зоні ризику, вони намагалися берегтися, по можливості працюючи дистанційно, неквапливо і, не поспішаючи, створювали матеріал для нового альбому. 
95% цих трекiв ще ніхто не чув. Обмеження концертів і публічних виступів сприяють відсутності спокуси зіграти нову композицію, як тільки вона з'явилася. 
«…Деякий надлишок часу дав нам можливість на маневр. Озирнутися назад, переглянути свої погляди, щось підправити та переробити і, врешті-решт, допрацювати. Дуже важлива робота для нас саме в цей момент світовідчуття». 
Так, за цей період «вагоновожатые» створили альбом «Вогнепальне». За відчуттями, це нова віха і нова сторінка в історії колективу, що дуже поспішає поділитися з нами цим зрізом напрацювань, придуманих і створених в непростий час. 
5 лютого у Victory Hall презентація першого повністю україномовного альбому ВГНВЖ «Вогнепальне».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вагоновожатые відбудеться 5 лютого 2022, 20:00, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+