У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр магії "Strekoza". "У пошуках Гаррі Поттера"

14 березня 2020, 14:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
00:50
6+

Про подію

Дитяча інтерактивна ілюзійна вистава

Напевно, кожна дитина хотіла би мати якісь надздібності і вміти творити чудеса. Цьому вчать в Академії чарівництва Гоґвардс. Потрапити туди може будь-яка дитина, у якої є магічні таланти і схильності. На нашому спектаклі ми проведемо кілька тестів і з'ясуємо, у кого з глядачів є здібності до чарівництва і магії. Скористайтеся унікальною можливістю дізнатися, чи зможете і ви стати чарівником!

Харків, Будинок актора, МАЛА сцена (посадка вільна)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр магії "Strekoza". "У пошуках Гаррі Поттера" відбудеться 14 березня 2020, 14:30, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.