Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

В Дядю Васю вселился Andy Kaufman

15 червня 2016, 19:30, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Инародный театр абсурда представляет:
Шоу имени Энди Кауфмана, в исполнении Дяди Васи и Александра Сердюка.
Где-то посмеяться, где-то подумать. Где-то испугаться, где-то полуныця. Разностороннее, как север-запад-юг-центр; актуальное, как Рамзес в Йорке.
Юмор разный, ты свой точно найдешь.

Заранее спасибо!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

В Дядю Васю вселился Andy Kaufman відбудеться 15 червня 2016, 19:30, середа в Клуб "Jazzter". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+