Узейир Мехдизаде

27 травня 2017, 18:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Узеир Мехдизаде родился 24 декабря 1989 года в Сумгаите.

С 13-14 лет Узеир начал исполнять мейхану. Он стал известен к концу 2007 года своей песней «Последний звонок» (« Son zəng»).

Узеир выпустил в 2008 году альбом под названием «Gəl yarına».

В 2009 году он открыл свою студию и первая работа этой студии- альбом «O mənim olmalıdır» распространился не только в Азербайджане, но и на всем Кавказе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Узейир Мехдизаде відбудеться 27 травня 2017, 18:00, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+