Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр «КІМНАТА Т» - Драма underground "Уроды"

23 березня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Драма underground "Уроды" в Харькове

Они уже рядом, вокруг тебя, обернись, и увидишь их. Они прекрасны, совершенны, безупречны. У них идеальное тело, прекрасные лица, и стальные нервы. Теперь их эпоха. А кто ты по сравнению с ними? Посмотри на себя: ты слаб и уязвим, жалок и несовершенен. Рано или поздно они победят тебя, и ты станешь одним из них. Таким же красивым, богатым, безупречным УРОДОМ...

Режиссер: Ольга Сомова

Актеры: Татьяна Королькова, Екатерина Резник, Олег Архангородский.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «КІМНАТА Т» - Драма underground "Уроды" відбудеться 23 березня 2018, 19:00, п’ятниця в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+