Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Закриття сезону. UNDERCATT

20 квітня 2019, 23:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

20 квітня, субота, в Opium party bar на закритті сезону виступлять резиденти Diynamic, відомі і улюблені нами італійці UNDERCATT!
 
Про себе Лука і Елія кажуть: "Ми - двоє людей, розчинилися в музиці ...". І ні краплі не лукавлять. Зустрівшись одного разу в рідному містечку Піза, хлопці відразу зрозуміли що саме спільна творчість дозволить їм піднятися на вершину світової електроніки, що власне і сталося, враховуючи щільний тур-лист хлопців, об'їздивших з виступами всю планету. Музичні твори, такі як: Undercatt - Sweet disposition, Undercatt - Britannia, Undercatt - Verano, Undercatt - Hana підкорили серця слухачів всюди, а їх трек Mongrel увійшов в ювілейну компіляцію в честь 10 річчя Diynamic music! Приїзд Undercatt в Opium party bar - це важлива подія!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Закриття сезону. UNDERCATT відбудеться 20 квітня 2019, 23:00, субота в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+