Спектакль "Умоляю, соблазните зятя!"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зібравшись на оглядини нареченого, добропорядні батьки з жахом дізнаються, що їх дочка виходить заміж за... жінку. Люблячий батько готовий змиритися і прийняти вибір дочки. Але мати сповнена рішучості піти на все, щоб зруйнувати зухвалий союз! ЇЇ інтриги відкривають скриньку Пандори. Виявляється, сюрпризи і відкриття в цьому сімействі тільки починаються...
 
У виставі беруть участь провідні актори театрів ім.Т.Г. Шевченка, ТЮГ.
 
Лариса Луніна, Заслужений артист України Сергій Городецький, Андрій Борисенко, Світлана Фєвральова, Андрій Борис, Оксана Шопіна, Віталій Мізяк, Каріна Плєшанова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Умоляю, соблазните зятя!" відбудеться 23 січня 2020, 19:00, четвер в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+