УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні

4 травня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

04 травня у Fabrika.space
 6-й альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні.
В ЗАЛІ ВІЛЬНА ПОСАДКА!!!
 
КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно та змінюють його сприйняття у світі. До альманаху увійшли топові стрічки ключових жанрів – комедії, трагікомедії, драми, анімації, документального кіно, які об’єднав мотив персональних дилем «маленької людини». Як і в однойменному культовому романі польського письменника Марека Гласка, Красиві двадцятилітні «Української нової хвилі» опиняються у вихорі буремних часів, які стають тлом для прийняття складних рішень та відповідальності у невідворотному процесі дорослішання.
 
 
Фільми, які будуть представлені в рамках УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ. Красиві двадцятилітні:
 
«Штангіст» (спортивна драма, 30 хв.) режисер Дмитро СУХОЛИТКИЙ-СОБЧУК 
Перемога в національному конкурсі на Міжнародному фестивалі «Молодість», 2018
GRAND PRIX, ZubrOFFka - International Short Film Festival, Bialystok, Poland, 2018
GRAND PRIX, Premiers Plans - Angers Film Festival, France, 2019
I PRIZE in International Competition EASTWARD WINDOW, ZubrOFFka - ISFF, Bialystok, Poland, 2018
Стрічка відзначена Гран-Прі Варшавського Міжнародного фестивалю та отримала кваліфікацію на Оскар 2020 року.
Важкоатлет Петро, готується до відповідальних змагань. Перед турніром Петро дізнається трагічну новину, важкий вибір лягає на його плечі. Петро бореться з внутрішніми переживаннями, які роблять з нього більше аніж «механічний шматок м’яса».
 
 
«MIA Donna» (короткометражний, ігровий, трагікомедія, 16 хв.), режисер Павло ОСТРІКОВ
Приз глядацьких симпатій на Lviv International Short Film Festival Wiz-Art 2018, Україна 
PÖFF Shorts «Темні ночі» 2018, Естонія – номінація 
Фантастична історія з буденного життя 46-річної Оксани, яке змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може повернути його назад. Оксана чіпляється за старе життя, проте проблема виявилась серйознішою, ніж їй здавалось.
  
«В радості і тільки в радості», (ігровий, драма 27 хв), режисерка Марина РОЩИНА
Перемога в національному конкурсі Одеського міжнародного кінофестивалю, 2018
Історія про материнство та виклики, які постають перед жінкою. Молода одинока матір закохується в хлопця, але не наважується розповісти, що у неї є син. Стосунки стрімко розвиваються, і зізнатися стає все важче. Перед нею постає вибір між особистим життям і відповідальністю перед дитиною.
 
 «Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами» (анімаційний фільм, 15 хв). Режисерка Дана КАВЕЛІНА 
Особлива відзнака на Міжнародному Одеському кінофестивалі, 2018
Перемога  в національному конкурсі Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «Крок», 2018
Анімаційний світ Дани Кавеліної наповнений сюрреалістичними образами, що підіймають гостросоціальну проблематику. Авторка не намагається втекти в світ фантазій, а навпаки – з допомогою виражальних засобів анімації виявляє і підкреслює проблеми людей під час війни.
 
 
«Діорама», (документальний, 8 хв),  режисерка Зоя ЛАКТІОНОВА
Перемога на Фестивалі кіно та урбаністики «86», 2018
Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається — це занурюватись у спогади, в яких все зберігається недоторканно, наче в музеї.  Маріуполь – курортне місто. Море – радість купання та відпочинок. Та раптом, в цю картину, яка була незмінною багато років, втручається війна. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні відбудеться 4 травня 2019, 19:00, субота в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+