У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Український соловей

Продаж припинено
минула подія

Про подію

22 жовтня о 19:00
 
«УКРАЇНСЬКИЙ СОЛОВЕЙ»
 
концерт - триб’ют до 90-річчя Євгенії Мірошниченко
 
за участі Тетяни Бондар, Ілони Волощук, Світлани Калініченко, Сергія Ковніра, Юрія Круглікова, Ольги Нагорної, Тетяни Пашкової, Сергія Пащука, Катерини Стращенко, Юлії Фесай, Наталії Шелепницької, Сусанни Чахоян
 
у супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії
 
Диригент – Юрій Янко
 
Харківська філармонія, велика зала
 
Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко - колективна присвята української академічної вокальної спільноти – найвідомішій українській оперній діві, співачці з унікальними професійними та природними даними, видатній викладачці.
 
Протягом 40 років Євгенія Мірошниченко була окрасою Національної опери України, створювала неперевершені вокально-сценічні образи, які увійшли до скарбниці українського і світового оперного та камерно-концертного виконавського мистецтва. За час викладацької діяльності Євгенія Мірошниченко виховала більше 90 співаків, які сьогодні активно концертують та виступають на провідних світових сценах. Саме завдяки їй багато талановитих артистів отримали путівку в життя.
 
Концерт 22 жовтня у Харкові - на малій батьківщині співачки - продовжить серію яскравих музичних подій, в яких візьмуть участь більше 35 учнів Євгенії Семенівни зі всього світу.
 
Фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко, що відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду, - триватиме протягом кількох місяців і завершиться грандіозним гала-концертом на сцені Національної опери України.
 
Такий масштабний фестиваль, що гідно і максимально повно репрезентує українську вокальну школу Євгенії Мірошниченко на міжнародному рівні, – проводиться вперше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Український соловей відбудеться 22 жовтня 2021, 19:00, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.