У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Нефть". Вистава "УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ. ХА"

11 вересня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ. ХА»
 
Продовжуючи свої мандри, Одіссей потрапляє у місто, де все ціле, однак зруйноване забуттям. Це Харків — столиця України. Містом править Лотос — лідер, що дарує людям насолоду на тлі загального занепаду. Раз по раз у місті проводяться вибори нового голови на громадських голосуваннях, однак голова щоразу залишається тим самим.
 
З прибуттям Одіссея жителі мегаполісу бачать у ньому новий початок, нового лідера. Одіссей закликає будувати нове суспільство. Та в якийсь момент йому пропонують скуштувати місцевого чудодійного напою, після чого Одіссей поринає у забуття і втрачає себе в мегаполісі. Тепер все місто набуває обрисів його мрії, зустрічі з Пенелопою, до якої він так прагне. 
 
Чи зможе Одіссей вирватися із забуття, відчути реальний світ та продовжити свій шлях додому? Чи зможуть жителі мегаполісу згадати минуле і відбудувати місто? Чи можемо ми розпізнати популізм та інструменти маніпуляцій, на які ведемось?
 
«Українська Одіссея. Ха» — це імерсивна вистава, що поєднує документальні історії учасників, прикладні дослідження, статистику та театр ляльок. Проєкт є другою серією театрального серіалу «Українська Одіссея» театральної компанії DollMen, що передбачає 5 вистав-епізодів у різних містах України (Київ-Львів-Харків-Одеса-Київ). Імпульсом серіалу є образ героя-мандрівника з «Одіссеї» Гомера та «Улісса» Джеймса Джойса, на основі якого автори міркують про війну, еволюцію суспільства та героїзацію, ПТСР, маніпуляції в масмедіа.
 
Режисери вистави — Дмитро Костюминський та Артем Вусик
 
Актори та акторки:
 
Олена Баженова
Данило Мандзюк
Ярослав Подшивалов
Владислава Ченцова
Юлія Лінник

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нефть". Вистава "УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ. ХА" відбудеться 11 вересня 2021, 19:00, субота в Театр «Нефть». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+