У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

UKRAINIAN JAZZ MUSIC. Nataliya Lebedeva Trio feat. Laura Marti

22 травня 2019, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Наполегливо рекомендуємо і запрошуємо вас особисто оцінити український джаз найвищого рівня у виконанні Nataliya Lebedeva Trio feat.  Laura Marti.
 
склад:
Лаура Марті / вокал
Наталія Лебедєва / клавіші
Ярослав Товарянскій / контрабас
Ярослав Борис / барабани
 
Дану програму можна вважати прем'єрою.  "Waves" - це авторська музика лідера проекту, композитора, аранжувальника, піаністки Наталії Лебедєвої.  Вокальні англомовні тексти до композицій вельми віртуозно написала відома джазова співачка і композитор Лаура Марті, солістка проекту.  У складі тріо - талановиті і харизматичні, молоді, але вже добре відомі в Україні контрабасист Ярослав Товарянскій і барабанщик Ярослав Борис.
 
Настрій і музичні фарби проекту вкрай різноманітні, - це і ліричні, і філософські фрагменти, і також технічно непрості жорсткі епізоди, що несуть якийсь експериментальний сенс.  Проте, музиканти розраховують, що яскрава емоційна насиченість програми зможе створити приємну атмосферу для слухачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

UKRAINIAN JAZZ MUSIC. Nataliya Lebedeva Trio feat. Laura Marti відбудеться 22 травня 2019, 19:00, середа в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.