У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Украдене щастя" ПРЕМ'ЄРА!

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

«Щастя ніколи довго не триває. Щастя все — день, година, одна хвилина», — говорить Михайло своїй коханій, але чужій дружині Анні.
 
Лише три роки шлюбу із нелюбом, за якого Анну силою віддали брати, стали для дівчини вічністю й розділили життя на до та після. Поруч із чоловіком Анна почувається дорослою, знесиленою жінкою, але тільки-но з’являється коханий — і вона знову квітуча та молода дівчина.
 
Обкрадені та нещасливі Михайло й Анна мріють хоч на мить повернути своє — знову любити й бути разом всупереч суспільній думці, правилам, традиціям та законам. Наперекір усьому світу вони прагнуть хоч трохи насолодитися життям, не думаючи, що буде потому.
 
Та яка ціна однієї миті справжнього щастя?
 
Режиссер та Художник - Ольга Турутя - Прасолова.
 
Балетмейстер - Наталія Федіна.
 
     
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Украдене щастя" ПРЕМ'ЄРА! відбудеться 15 березня 2022, 18:30, вівторок в Харківський академічний драматичний театр (мала зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+